A Secret Weapon For Premium Sanal Sunucu

Yüksek trafik ya da veri transferi gerektiren Website siteleri ve on line uygulamalar için one hundred MBit sınırsız trafik ile kesintisiz erişim sağlar. Üstün Güvenlik Kalkanı

VPS server veya bilinen advertıyla bulut sunucusu, fiziksel bir depolama sistemine ihtiyaç duyulmadan bulut teknolojisi ortamında yer alan sanal sunuculara denir. XCloud VPS sunuculara istediğiniz her yerden erişim sağlayabilirsiniz. VPS sunucu ne işe yarar?

En yeni donanımlar ve güçlü altyapımız ile donatılmış VDS Sanal sunucularımız ile yüksek uptime ile sanal sunucu hizmetimizden yararlanın. Uygun fiyat ve yüksek performans ile Sanal Sunucu Kiralayın.

Bu yazıda, sanal sunucu ile fiziksel sunucu arasındaki temel farkları ve avantajlarını inceleyeceğiz.

Ocean İnternet ve Bilişim Hizmetleri, 2020 yılının başlarında kurulmuş olup, yatırımını gün geçtikce arttırmaktadır. Bu yoldaki tek temennisi müşterilerini verilen hizmet konusunda memnun etmektir.

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

Örnek verecek olursak; usual Internet trafiğine sahip 100 adet World wide web sitesi için SSD Sunucu eight size yeterli gelebilir. Sunucu kapasitesi planlama konusunda müşteri temsilcilerimize canlı destek üzerinden veya Müşteri Destek Hattını arayarak danışabilirsiniz.

Hızlı Propertyım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

VDS ile VPS Arasındaki Fark Nedir ? VPS kullanan kişiler sunucuları üzerinde işletim sistemi kuramazlar ve üst düzey erişim imkanlarına da VPS check here ile sahip değildirler. VDS kullanıcılarının ise her zaman sunucu üzerinde mutlak bir hakimiyetleri vardır ve tercih ettikleri zamanda işletim sistemlerini kurarak istedikleri değişiklikleri her zaman yapabilirler.

İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Hızlı Sanal Sunucularla Tanışın Sunucu seçimi yaparken, Internet site veya özel yazılımlarınızın ihtiyaç duyduğu yüksek kaynaklara IHS Telekom sunucularıyla erişin. Paylaşımlı hosting paketlerinin işinizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

IHS Telekom Kiralık Linux Sunucu hizmetlerini tercih ettiğinizde işletim sistemi olarak açık kaynaklı Linux işletim altyapısıyla sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Linux sanal sunucu hizmetiyle birlikte Ubuntu, Centos işletim sistemlerinden birini tercih edebilir, sunucu yönetiminizi linux tabanlı sunucu işletim sistemleri üzerinde kolayca yapabilirsiniz.

• Yedek alıp, sizin aldığınız yada sistemimizin haftalık aldığı otomatik yedekleri geri yükleyebilirsiniz.

Saniyede ~8bin megabayt okuma, ~6bin megabayt yazma hızıyla sizlere eşsiz hızlı bir disk teknolojisinde mükemmel I/O deneyimi sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *